Комплекс розташований в 15 км від міста Чернівці, в лісовому масиві біля села Бояни. Це куточок, створений самою природою і дбайливо вдосконалений людьми для комфортного і здорового відпочинку. Попри те, що наш комплекс вже є одним з найбільших і відомих на Західній Україні, ми щодня розвиваємося і розширюємося для того щоб нашим відвідувачам було ще приємніше у нас відпочивати. Ми бажаємо Вам приємного відпочинку де б Ви не знаходилися і сподіваємося незабаром побачити Вас у райському куточку Буковинського краю.

Детальна інформація на офіційному веб-сайті комплексу : www.sdolina.com.ua

В десяти кілометрах від обласного центру Чернівці, на “київській” автотрасі, у мальовничому селі Бояни завжди раді Вас побачити в сучасному готельному комплексі “Буковинська зірка”. Цілодобово до Ваших послуг 42 сучасних номери різної категорії комфорту: стандартні, туристичні, сімейні, напівлюкс, люкс, апартаменти.

Гостей готелю оточує атмосфера домашнього затишку, в яку гармонійно вплетені елементи неповторної вишуканості та елегантного стилю. Номери готелю оснащені супутниковим телебаченням, телефонами, кондиціонерами, міні-холодильниками, ванними кімнатами. Центральна система кондиціонування забезпечує постійний приплив свіжого повітря. Подвійна система опалення, в тому числі підігрів підлоги, зроблять Ваше перебування в номері приємним і комфортним. В готелі цілодобово працюють бар і ресторан. Крім того, в готелі функціонує одна з найкращих на Західній Україні турецьких саун з басейном і сінником; є кальянна кімната, виконана в східному стилі; зал для гри в більярд. Технічне обладнання, дизайн номерів, кваліфікований уважний персонал безсумнівно порадують найвимогливіших відвідувачів готелю.

Детальна інформація на офіційному веб-сайті комплексу:  www.bukzirka.com.ua

Туристична компанія “Роднічок-Тревел” є ліцензованим українським туроператором. Ліцензія на туроператорську діяльність Серія АВ №329840 від 14 червня 2007, видана Державною службою туризму і курортів.

Головними принципами роботи нашої компанії є якість послуг, персональний підхід до будь-якого Вашого замовлення, гнучка система знижок.

Детальна інформація на офіційному веб-сайті фірми: www.rodnik.in