Компанія “Родничок” є одним з найбільших виробників будівельних матеріалів на Західній Україні.

Першим видом нашої продукції стало виробництво алюмінієвих і ПВХ вікон і дверей з металопластикового профілю. Пізніше ми освоїли виробництво продукції на основі ПВХ-профілю Veratec і Asas (профіль з елітного алюмінію Rescara). Перехід в нове тисячоліття ознаменувався для нас зведенням комплексу виробничих цехів і заводів. У період з 2002 по 2005 рік придбано лінії для виробництва металочерепиці, профнастилу, сендвіч-панелей, металевого сайдингу. У 2004 році побудований один з найбільших заводів в Україні із виробництва пінополістирольних плит. У 2005 році було введено в експлуатацію заводи з виробництва товарного бетону, керамзитового блоку і тротуарної плитки. У 2002 році була створена дочірня фірма “Родничок-Транс”, автопарк якої налічує десятки вантажних і спеціальних автомобілів і спецтехніки для надання транспортних і будівельних послуг.

Як виробник високоякісних будівельних матеріалів, компанія “Родничок” збудувала кілька готелів, житлові й торгові комплекси, автозаправні станції.

“Родничок” – компанія, яка завдяки використанню сучасного обладнання і технологій, якісної сировини і кваліфікованого персоналу, гнучкої цінової політики, орієнтованої на клієнта є лідером серед виробників будівельних матеріалів на Західній Україні.

ВИРОБНИЦТВО

Slide background
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12

Засновники ТОВ “Родничок”, Семенюк Іван Васильович і Гавка Микола Григорович. Фотографія зроблена на Святій горі Афон.